JAK UČÍME?

Chyba je skvělou motivací.
Protože učí

Naše výuka je založená na unikátní metodě POLYTROPOS, která spojuje to nejlepší ze známých jazykových metod. Zapomeňte na učebnice, cédéčka s nudnými cvičeními a stohy tabulek s časy. U nás se učí praxí a zakládáme si na tom, že 80 % vyučovací hodiny budete mluvit. Beze strachu a s chutí.

Každý gramatický jev či slovíčko si u nás zopakujete tak důkladně, že si jej zapamatujete navždy a už se k němu nebudete muset vracet. Výuka se skládá se série minirozhovorů, her, vzájemné komunikace. Abychom vás nechali volně mluvit, nebudeme opravovat všechny vaše chyby. Sami nejprve přijdete na to, kde jste udělali chybu a teprve potom ji opravíte. Budete korigovat i chyby svého partnera v komunikaci. Zkrátka učíme se sami od sebe navzájem a učíme se také ze svých chyb.

Hodiny si k nám nechodíte „odsedět“, ale užít. Efektivní komunikace ve dvojicích vede k tomu, že většinu času mluvíte sami nebo posloucháte vašeho partnera. Tato neustálá vzájemná komunikace vede postupně k eliminaci všech chyb, velké plynulosti projevu a k odbourání strachu z používání jazyka.

Na základě vstupního pohovoru vás náš lektor zařadí do odpovídající úrovně. Kurzy jsou dvouměsíční, nebo 16 denní v případě intenzivních letních kurzů.

Učebna Brno

Nezvalova 403 / 8, Brno - Lesná

Zobrazit mapu

Máte nějaký dotaz?

Nechte toto pole prázdné